dylemat życiowy i miłosny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Twój problem Strona Główna -> Doradź mi

smerf442




Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:17, 05 Kwi 2019    Temat postu: dylemat życiowy i miłosny
 
Witam, jestem dość młodą osobą i mam problem z dziewczyną, od jakiegoś czasu nęka mnie problem moich rodziców którzy nie lubią mamy mojej dziewczyny, wręcz jej nienawidzą, ponieważ trochę nakłamała i nie wiem jak to ująć (chyba próbowała mną manipulować), i właśnie przez to wszystko nie chcą żebym był ze swoją partnerką, bardzo ją kocham i w ogóle wszystko świetnie nam się układa, ale od jakiegoś czasu dręczy mnie myśl że muszę zakończyć ten związek bo nie ma sensu czegoś ciągnąć na przyszłość skoro dwie strony, a w sumie jedna bardzo się spiera co do drugiej strony, dopowiem jeszcze że moi rodzice mają dość duże majętności i obawiam się że to przez to mama mojej dziewczyny próbuje ją dobrze przy mnie ustawić, tak na przyszłość, moja dziewczyna bardzo mnie kocha i widzi we mnie księcia, ja również ją bardzo ale to bardzo kocham, ona jest moją drugą połówką, jestem z nią od roku, ale widzę że ze względu na rodziców traci to wszystko sens, nie widzę w tym związku za dużej przyszłości ze względu na rodziców obu stron, strasznie mnie to wszystko męczy i dlatego potrzebuję jakiejś rady Sad(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Klarysa




Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:02, 07 Maj 2019    Temat postu:
 
Ja myślę, że jeśli kochasz dziewczynę, a ona Ciebie i Wam się naprawdę układa, to nie powinieneś tego kończyć przez to jaką ma matkę, ani tym bardziej przez to, że Twoi rodzice tej matki nie lubią.
Każdy w rodzinie ma jakąś "czarną owcę". Raz będzie to zachłanna matka, innymi razy brat po dopalaczach, a jeszcze innymi ojciec alkoholik. I co? To ma przekreślać dziewczynę czy chłopaka? Nie sądzę. Nie odpowiadamy za zachowanie naszych bliskich. Nawet gdyby rodzice nie lubili Twojej dziewczyny, a nie jej matki, to co z tego? To Ty z nią sypiasz, to Ty będziesz z nią mieszkał, to Tobie ma się z nią układać. A oni, jeśli Cię kochają, to muszą Twój wybór zaakceptować.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Twój problem Strona Główna -> Doradź mi
Strona 1 z 1

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Skin Created by: Sigma12
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin